Rybičky 48 v Souboji hitů s písní Karla Gotta

11. května 2008 v 22:01 | rybickyTom |  Články
Oblíbený pořad Souboj hitů bude již tuto sobotu hostit kapelu Rybičky 48. Tato divoká parta zazpívala píseň Být stále mlád od nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta. Ten si tuto píseň vypůjčil od skupiny Alphaville.
Ptali jsme se Karla Gotta:
Co říkáte na to, že pop-punková kapela Rybičky 48 zazpívala v pořadu Souboj hitů, který se bude vysílat v sobotu 10. května, Být stále mlád?
Jsem na kluky zvědavý, jak tuto píseň zazpívají. Je to nesmírně těžká písnička, kterou já sám jsem zpíval úplně jinak než Alphaville. Zpracoval jsem ji tak trochu po gottovsku."
Měl jste již čas poslechnout si novou desku Rybiček 48 s názvem AMORES PERROS, VOE!?
Album tu mám, ale ještě jsem neměl čas si ho poslechnout. Abych mohl zhodnotit celé album, znamenalo by to vymezit si hodinu jen na poslech a oprostit se od všeho. V současnosti se nestíhám ani učit vlastní texty. Myslím, že poslední týden v květnu bych na to mohl mít čas."
Ptali jsme se Jakuba z Rybiček 48:
Jaký je to pocit jako pop-punková kapela zazpívat píseň několikanásobného Slavíka?
Věděli jsme do čeho jdeme, samozřejmě si pana Gotta velmi vážíme. Doufáme, že se mistrovi bude naše zpracování pro mladší generace líbit.
Toto vystoupení Rybiček 48 můžete shlédnout v Souboji hitů, pořadu České televize, v sobotu 10. 5. od 20:00 na ČT1 nebo v repríze o den později na ČT2 ve 3:30.
Zastihnout Rybičky 48 můžete na živo na jejich koncertech viz www.rybicky48.cz nebo na chatu České televize tento pátek od 14:00.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama