Turné Rybiček 48 ohroženo: Bubeník přišel málem o život!

18. prosince 2008 v 13:32 | rybickyTom |  Články
V pátek 14. 11. zahájila pop-punková kapela Rybičky 48 své podzimní turné s názvem VEHICLE TOUR 2008 ve vyhlášeném kolínském klubu Staré lázně. Málem k tomuto vystoupení ale nedošlo. Bubeník Ondřej Štorek měl ve čtvrtek vážnou autonehodu.

Proti jeho vozidlu se zpoza náklaďáku vynořil osobní automobil, kterému se muzikant snažil vyhnout a raději strhl řízení ze silnice, kde se jeho vůz převrátil. Sám Ondra naštěstí vyvázl bez větších zranění.

"Málem bylo po turné," říká manažer kapely Martin Řehoř a dodává: "Ondra má pohmožděné rameno, ale může hrát. Auto je na odpis."

Kapela Rybičky 48 už odehrála svůj koncert 14. 11. společně s plzeňskou ska formací Tleskač a německou kapelou Green Frog Feet. S tou vystoupí i během Vánočního koncertu 21. 12. v pražské Retro Music Hall.

"Green Frog Feet patří společně s Donots k tomu nejlepšímu německému punkrockovému vývoznímu materiálu. Skupinu, která je pravidelným hostem MTV Rock star a která se pohybuje v první padesátce prodejnosti desek na evropském kontinentu, lze bezesporu zařadit mezi kapely evropského formátu," říká Martin Řehoř.

Fanoušci Rybiček 48 se budou moci pravděpodobně těšit na společné koncerty s Green Frog Feet během příštího roku. "Kontaktoval nás tour-manažer Green Frog Feet s nabídkou vzájemné spolupráce," prozradil kytarista Petr Lebeda.

Kompletní seznam koncertů v rámci VEHICLE TOUR:

19 .11. Ostrava, Stodolní, Templ
21. 11. Valašské Klobouky, KD - vystoupí i Breakpoint, Nohow, Eyesore
22. 11. Brno, Faval - vystoupí i Lure of Senses, Breakpoint
27. 11. České Budějovice, KD Vltava - vystoupí i Tlustá Berta, Lure of Senses
5. 12. Kutná Hora, Česká 1 - vystoupí i Breakpoint
13. 12. Moravské Budějovice, Pogo bar
21. 12. Vánoční koncert, Praha, Retro Music Hall - vystoupí i Green Frog Feet

Více o podzimním turné Rybiček 48 v nejvyhlášenějších klubech ČR na www.rybicky48.cz

zdroj: super.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama